fbpx

Laumiņas Rezidence

👋 Meklējam mīļus un draudzīgus pirmsskolas pedagogus un pedagogu palīgus jaunajai Sesku ielas filiālei!

Laumiņas Rezidence

Laumiņas rezidences apmācība ir unikāla, jo savu pedagoģisko procesu balstām uz mūsdienīgu un inovatīvu saturu, lai pilnveidotu bērnu domāšanu jau no pirmsskola vecuma.

Strādājam tā, lai attīstītu mazās personības par individuāliem un unikāliem domātājiem, lai nākotnes pasaulē būtu izlēmīgi, radoši, atbildīgi un dzīves gudri sabiedrības locekļi.

Apmācības bērniem tiek nodrošinātas ar pieredzējušu, mūsdienienīgu pedagogu un to palīgu komandu, kuru zināšanas tiek nemitīgi papildinātas ar jaunākajam tendēcēm pirmsskolas pedagoģijā un pielāgotas katram bērnam individuāli, tostarp iesaistot vecākus, lai veiksmīgāk noritētu pedagoģiskais process.

Vīzija

Mūsdienīga, kreatīva pirmsskolas izglītības iestāde, kur radošā un zināšanu veicinošā vidē veidojas personība.

Vērtības

“Lietas, kas mani padara atšķirīgu, ir lietas, kas mani padara par mani.”
– Alans Aleksandrs Milns

Privātā pirmsskolas izglītības iestāde vadība

Aija Kriškovska

Mērķtiecīga, radoša, mūsdienīga, pozitīvi domājoša un izaicinājumiem gatava. Nekad nesūdzas par grūtībām, bet dara visu, lai tās pārvarētu.

”Esmu pati savas laimes kalēja, viss, kas man pieder, ir manis pašas sasniegts. Mani uzņēmumi uzauguši kopā ar maniem bērniem un tie palīdzējuši arī man augt un pilnveidoties. Manas laimīgās dienas formula – glāze burkānu sulas, ko pasniedz mīļotais vīrs, smaidīgi bērni un mirklis laika sev.”

Klinta Gangnuse

Linda Grietiņa

Esmu sieva un mamma diviem mīļiem bērniem. Man ir augstākā izglītība pedagoģijā – bakalaura grāds sporta un bioloģijas skolotājs un pirmskolas skolotājs. 

Ļoti patīk mūzika un sports, brīvā laikā labprāt ceļoju un dodos pie jūras. Esmu pozitīva, atvērta jaukām sarunām un daudz smaidu, jo tieši smaids atver cilvēku sirdis.

Šis darbs man rada prieku, līdz ar to patīk strādāt un sadarboties ar mazajiem prātniekiem un protams ar lieliskajiem kolēģiem.

Alise Zepa

Jau kopš 2010. gada paralēli mācībām RPIVA, kā pirmsskolas un sākumskolas skolotāja – savu dzīvi esmu saistījusi ar bērnudārzu un bērniem.

Šo gadu laikā ir piedzīvotas daudz dažādas patīkamas emocijas un tālākajās mācībās aizvadīti ļoti daudzi bērnu. Jau tajā laikā, kad sāku strādāt, par pirmsskolas skolotāju zināju, ka vēlos kāpt augstāk pa karjeras kāpnēm. PPII “Laumiņas rezidence” sāku strādāt kā pirmsskolas metodiķe un šobrīd mans nākamais izaicinājums ir strādāt kā vadītājai mūsu jaunākajā “Laumiņas rezidence” Dārzciema filiālē.

Esmu aktīva, komunikabla, ar augstu atbildības sajūtu. Darbā man ir svarīgi radīt drošu, pozitīvu vidi gan bērniem, gan pedagogiem. Svarīgi pirmsskolu izveidot par tādu vietu, kurā ikviens var justies tik gaidīts kā mājās!

Aktuālās vakances

Meklējam mīļus un draudzīgus pirmsskolas pedagogus un pedagogu palīgus jaunajai Sesku ielas filiālei!

Ja sirdij tuva ir ”Laumiņas Rezidences” misija un vēlaties strādāt dinamiskā, radošā, dzirkstošā uzņēmumā, un esat pārliecināti, ka tieši Jūsu zināšanas un pieredze ir tas, kas mums ir vajadzīgs, sūtiet savu CV un pieteikuma vēstuli uz [email protected] un mēs Jums atbildēsim par darba iespējām Laumiņas Rezidencē.